Αρχαιρεσίες για την ανάδειξη νέου συμβουλίου στον ΣΕΓΑΣ

WellizioNewsΑρχαιρεσίες για την ανάδειξη νέου συμβουλίου ΣΕΓΑΣ
Σεπτέμβριος 22 , 2016 / Posted by Μιχάλης Πασσαλής / News /

Αρχαιρεσίες για την ανάδειξη νέου συμβουλίου ΣΕΓΑΣ

 

Αρχαιρεσίες για την ανάδειξη νέου συμβουλίου στον ΣΕΓΑΣΈκτακτη Γενική Συνέλευση του ΣΕΓΑΣ θα πραγματοποιηθεί την Παρασκευή 23 Σεπτεμβρίου στις 10.00 το πρωί (αν δεν υπάρξει απαρτία θα μεταφερθεί για το Σάββατο την ίδια ώρα) στο Αλεξάνδρειο συνεδριακό κέντρου του Δήμου Λουτρακίου.

Στη διάρκεια του συνεδρίου θα γίνουν οι αρχαιρεσίες για την ανάδειξη του νέου διοικητικού συμβουλίου αποτελούμενου από 21 τακτικά μέλη και επτά αναπληρωματικά. Στη διάρκεια της διαδικασίας θα γίνει επίσης εκλογή ενός τακτικού και ενός αναπληρωματικού αντιπροσώπου της ομοσπονδίας στην ΕΟΕ.

Οι υποψήφιοι στις εκλογές (με αλφαβητική σειρά)

 

1.       Παναγιώτης Αντωνακάκης (ΟΦΗ)

2.       Δημήτρης Αποστολόπουλος (Ενιπέας Λιτοχώρου)

3.       Πολυξένη Αργειτάκη (ΓΣ Τα Λύκαια Μεγαλόπολης)

4.       Βασίλης Βόσσος (ΓΣ Αστέρας 90 Αιγάλεω)

5.       Θεόδωρος Γκατζίδης (ΑΣ Φίλιππος Βέροιας)

6.       Παναγιώτης Δημάκος (Φιλαθλητικός Σύλλογος Καλλιθέας)

7.       Σπύρος Καλοζούμης (ΑΟ Μεγάρων)

8.       Μαρίκα Καρδαρά (0ΦΚΑ Οδυσσέας)

9.       Γιώργος Κατσιμπάρδης (ΓΣ Ερμής Σχηματαρίου)

10.   Σπύρος Κέλλης (ΑΦ Θέρμης Αδωνις)

11.   Γιάννης Λιούμπας (ΟΦΚΑ Σέρρες)

12.   Γιάννης Μαμουζέλος (Πανελλήνιος ΓΣ)

13.   Κώστας Μαρτινίδης (ΠΑΣ Ρήσσος Κομοτηνής)

14.   Κώστας Μίχος (ΕΟ Δόξα Περδίκας)

15.   Γιάννης Μπόλας (ΑΣ Αργολίδα 2000)

16.   Σάββας Νικολαίδης (ΑΟ Χρυσούπολης)

17.   Κώστας Παναγόπουλος (ΑΟ Φιλοθέης)

18.   Δημήτρης Πάππας (ΑΟ Μυκόνου)

19.   Κώστας Πατερόπουλος (ΜΓΣ Εθνικός Αλεξανδρούπολης)

20.   Μιχάλης Παυλούς (ΓΣ Νέων Λέρου)

21.   Παρασκευή Παχατουρίδου (ΑΟ Ποσειδών Λουτρακίου)

22.   Ιάκωβος Πετσούλας (ΓΣ Δεσκάτης)

23.   Δημήτρης Πουλόπουλος (Μεσσηνιακός ΓΣ)

24.   Αθανάσιος Ράπτης (Φιλαθλητικός Αργους Ορεστικού)

25.   Βασίλης Σεβαστής (ΑΣ «Ο Καζώνης» Καλύμνου)

26.   Γιάννης Σταματόπουλος (ΓΣ Γλυφάδας)

27.   Αναστάσιος Τερτζόπουλος (ΣΚΑ Δράμας)

28.   Δήμητρα Τσούγκα (ΓΣ Νεάπολη Χαλκίδας)

29.   Νίκος Τσώνης (ΓΣ Νίκη Βύρωνα)

30.   Βασίλης Φίλιππας (ΓΣ Κηφισιάς)

31.   Δημήτρης Χαχάμης (ΓΣ Τρικάλων)

32.   Γιάννης Ψωμιάδης (ΣΕΔΑΣ Περάματος)

Για την εξελεγκτική Επιτροπή

Λουκάς Αναστασιάδης (Ομιλος Πρωταθλητών Θεσσαλονίκης)

Βασίλης Δοβλέτογλου (ΑΟ Δίας Ολυμπιακού Χωριού)

Σωτήρης Λυκοτόμαρος (Εθνικός ΓΣ)

Σπυρίδων Μίχος (ΓΑ Ερμής Ιλίου)

Φωτεινή Παπαδάκη (Λιβυκός Ιεράπετρας)

 

Για την ΕΟΕ

Γιάννης Σταματόπουλος -Τακτικός

Νίκος Τσώνης -Τακτικός

Ξένια Αργειτάκη – Αναληρωματική

Πηγή: www.segas.gr